הוסף למועדפים|
 
תכנים|שו"ת ברשת|מוצרים 
 
 
התחברות-שלום אורח
 
 
  
 
 
עוד ממערכת שורש
טנזניה טריפ- כי ככה עושים טיול לטנזניה!
הילולת הרב קוק- משורר התשובה
כיצד למנף הזדמנויות עסקיות?
אדון הסליחות, גרסת אבי דלבטני
לטייל בצפון עם הגיל הרך
מד"א- חוזרים ללימודים בבטחה
מתכננים תאורה לבית? 3 נקודות למחשבה
הרצאת השראה
האם תהליך גישור יוכל להתאים לכם?
 
עוד בנושא אקטואליה
זומנת לשימוע פלילי? היערכות נכונה עשויה למנוע הגשת כתב אישום
מד"א- חוזרים ללימודים בבטחה
האם תהליך גישור יוכל להתאים לכם?
שומרי הדרך- מלחמה בתאונות הדרכים או הלשנה?
בעקבות פסק הדין- בקשת מידע על פגישות שופטים
עבודות אלומיניום
זינוק עצום במספר היהודים בהר הבית
הסדרי ראיה- איך מגיעים להבנות בנושא
מצגת- מגנומטרים בכל העולם הערבי
קריאה לתמיכה בסרט יהודי על אתגרי לימוד
 
 
יועץ פרישה- מקצוע חשוב לעתיד

מערכת שורש  ה אלול, תשעז  8/27/2017

יועץ פרישה הוא אחד המקצועות החשובים ביותר בימינו – תוחלת החיים של כולנו נמצאת במגמת עלייה מובהקת ואילו שוק התעסוקה פולט מתוכו את העובדים במהלך העשור ה-7 לחייהם
.......................

יועץ פרישה- מקצוע חשוב לעתיד
יועץ פרישה הוא אחד המקצועות החשובים ביותר בימינו – תוחלת החיים של כולנו נמצאת במגמת עלייה מובהקת ואילו שוק התעסוקה פולט מתוכו את העובדים במהלך העשור ה-7 לחייהם ובחלק מהמקרים עוד לפני הגיל הרשמי של היציאה לפנסיה, כך שנדרש תכנון מושכל ומוקפד לקראת תקופת חיים זו כדי שיהיו לנו מספיק משאבים כספיים כדי לחיות בנחת וברווחה.
על מנת לספק ייעוץ פרישה נדרש כמובן ידע מקיף ועדכני ועוד מרכיב הכרחי שהופך יועץ פנסיוני לאיש מקצוע איכותי הוא ניסיון שמאפשר להתאים לכל אחד ולכל אחת מאיתנו את מסלולי הפנסיה האופטימליים בהתאם לצרכים ולהעדפות הספציפיים.

איזה ידע נדרש לצורך
ייעוץ פנסיוני איכותי ומקיף?

ייעוץ פרישה, שנקרא כאמור גם ייעוץ פנסיוני, נשען על ידע מקיף בתחומים רבים. ראשית נדרשת בקיאות לגבי כל המוצרים הפיננסיים הרלוונטיים לחיסכון לקראת גיל הפרישה – כולל קרנות הפנסיה הוותיקות כמו גם אלה החדשות, ביטוחי מנהלים, קרנות השתלמות, קופות גמל, פנסיות תקציביות ועוד – כולל התעדכנות מתמדת שכן מדובר בתחום שמתרחשים בו שינויים תכופים ומשמעותיים (לנוכח הגידול המשמעותי במספר בני האדם שהגיעו לגיל פרישה וכאמור ממשיכים לחיות עוד שנים רבות, אין מנוס מעדכון מתמיד של המסלולים השונים בתחום זה וזאת על-מנת למנוע היווצרות גירעונות אקטואריים).

עוד תחומים שבהם נדרשים מכל יועץ פרישה בקיאות מעמיקה וידע רחב היקף הם קצבאות הזקנה, קצבאות השארים, קצבאות הנכות ושאר דרכים שבהן המדינה מסייעת לקשישים, שכן גם סכומים אלה צריכים להילקח בחשבון בעת תכנון הפן הפיננסי של החיים אחרי סיום פרק העבודה וההתפרנסות.

היבטי מיסוי
עוד דגש חשוב מאוד במסגרת ייעוץ פרישה הוא היבטי מיסוי. כדאי לדעת שעל כל אפיקי החיסכון הפנסיוניים מוטלת חובת מס, בדיוק כמו כל חיסכון ובעצם כמעט כל רווח כספי מכל מקור שהוא. ישנם הבדלים משמעותיים בין האפיקים השונים, ובנוסף גם במסגרת אותו מוצר פיננסי עשויים להיות שינויים ניכרים מבחינת גובה המס שתצטרכו לשלם, וזאת בהתאם להתנהגות שלכם, משך החיסכון, נקודת הזמן שבה הוא נפרע ועוד ועוד – ועל כן אחד מתפקידיו העיקריים של יועץ פרישה הוא להכווין את לקוחותיו להתנהגות שתבטיח גם את מילוי הצרכים השונים שלהם וגם תאפשר תשלום מינימום מס.

יועץ פרישה – שירות חשוב בכל גיל
במקרים רבים כשאנחנו צעירים גיל הפרישה, הפנסיה, נראה לנו רחוק ולא רלוונטי. מטלות היומיום דוחקות לשוליים את המחשבה על הצורך להיערך גם לפרק זמן זה בחיים ואולי בכלל אנחנו מעדיפים לא לחשוב על הרעיון שכולנו נזדקן ונזדקק למשענת כספית איתנה שכן לא נוכל לפרנס את עצמנו. למרות זאת, חשוב מאוד להיעזר בשירותיו של יועץ פרישה מקצועי כבר בגיל צעיר, וזאת משתי סיבות פשוטות: ראשית, בסופו של דבר כולנו נגיע לגיל הפנסיה גם אם נדחיק את המחשבה הזו, ושנית, ככל שהתכנון והחיסכון מתחילים בשלב מוקדם יותר בחיים, כך נוכל להבטיח הכנסה קבועה גבוהה בגיל הפרישה עם מינימום השקעה לאורך החיים.
 

נכנסים לשוק ההון- מושגים חשובים למשקיע המתחיל

הלוואה לכל מטרה

מעסיק? כך תסייע לעובדיך להבין את הפנסיה שלהם

ניהול קניונים ומרכזים מסחרים

למה חשוב שתהיה לכם קרן פנסיה?

קרקע חקלאית למכירה או השקעה
 


הוסף תגובה
הדפס
המלץ לחבר
שמור
+
-
גודל אות
תגיות-
הוסף תגובה-
שם מלא:
כותרת:
תוכן:
סגור


 
תגובות
 
 
 
תכנים
מגזין
כתבות
ערוצים
מאמרים
דעות
שירותים
המרת תאריך עברי ללועזי
מילון עברי/ אנגלי
ייעוץ ובניית אתרים
תיבת דואר שורש
הנצחות וברכות
כיף
סאטירה
משחקי פלאש
כרטיסי ברכה ממוחשבים
עוד בשורש
אמירת קדיש לע"נ
למורים, בעין חינוכית
סדנאות למורים בנושאי אמונה
שותפים לדרך
השתלת שיניים בהרדמה מלאה
אמירת משניות לעילוי נשמת
קורס פסיכומטרי
הובלה בישראל
מרכז האשראי לעסקים
פסוקים ומשניות לפי השם
חנות ספרי יהדות
קשר
צור קשר
אי מייל ישיר