תכנים
שו"ת ברשת
מוצרים
תיבות דוארהרשמה/ התחברות

ישראל טאייב במאמר חשוב על ייעוץ אסטרטגי לעסק

מערכת שורש  ו אב, תשעה  7/22/2015

ישראל טאייב מייעץ מייעץ לעסקים. עשייה במחשבה תחילה יכולה למנוע טעויות עתידיות. כנסו למאמר לקרוא

תגיות:
ייעוץ אסטרטגי לעסק הינו למעשה הגדרה של תכנית פעולה אשר מסייעת לבעלי העסק להשיג את המטרות והיעדים שלשמם הקימו את העסק מלכתחילה. כמובן, מסביר ישראל (סרוליק) טאייב, הדבר הטוב ביותר שניתן לעשות הוא לקבל שירות זה עוד לפני שמקימים את העסק, כבר בשלב התכנון שלו, דבר אשר יאפשר לבעלי העסק להקים
ישראל טאייב
צילום: יח"צ החברה
אותו מראש בצורה נכונה ולהוביל אותו כבר מההתחלה בדרך נכונה. יחד עם זאת, גם אם מדובר בעסק קיים, אשר נתקל בקשיים, ניתן לסייע לו לצאת מהם בצורה טובה בעזרת ייעוץ אסטרטגי מקצועי הכולל בניית תכנית אסטרטגית לטווח קצר וארוך, הטמעת שינויים בעסק, בדיקת כדאיות של הוספת מוצרים או שירותים חדשים, תכנון נכון של השיווק והמיתוג ועוד.

האם ייעוץ אסטרטגי מתאים לכל עסק?
רבים סבורים כי ייעוץ אסטרטגי לעסק מתאים אך ורק לעסקים גדולים אשר שואפים להתרחב אל מעבר לים או לפתוח סניפים חדשים, אך ישראל (שרוליק) טאייב מסביר כי זו מחשבה שאינה נכונה כלל. ייעוץ אסטרטגי מתאים לכל עסק, בכל גודל, החל ממכולת שכונתית ועד חברת תרופות ענקית. כל עסק זקוק לשירות מסוג זה אשר יאפשר לו להשיג את מלוא הפוטנציאל העסקי שלו, ואין זה משנה באילו סכומי רווח מדובר, כמה סניפים של לעסק, כמה עובדים הוא מעסיק או אם הוא עסק מקומי קטן או עסק גדול וחוצה גבולות.

החשיבות של יישום המלצות הייעוץ
על פי ישראל טאייב , אחד הדברים החשובים ביותר שיש לבצע כשפונים לקבלת ייעוץ אסטרטגי לעסק, הוא יישום ההמלצות שניתנו בייעוץ. פעמים רבות בעלי עסקים פונים לקבלת ייעוץ מסוג זה אך בסופו של דבר לא מיישמים את ההמלצות שקיבלו. יכולות להיות לכך סיבות רבות כמו:
  • קושי בהסתגלות לשינוי בניהול העסק.
  • חוסר הבנה של מטרת הייעוץ.
  • חוסר סבלנות והתמדה ועוד...

חשוב לזכור כי כל המלצה של חברת ייעוץ אסטרטגי לעסק, הינה המלצה המגיעה מתוך הניסיון שלו ומתוך המחויבות שלו לעזור לעסק שלכם להצליח ולכן, גם אם נראה כי קשה ליישם את ההמלצות הללו והן מעט מורכבות ומייגעות, אל תוותרו ונסו לעמוד בכל הבקשות של היועץ, זה ישתלם לכם מאוחר יותר.

בנוסף, ישראל טאייב מסביר כי שירות הייעוץ האסטרטגי מטרתו היא לא רק לתת לכם הוראות אלא גם לסייע לכם ביישום של ההוראות הללו ולכן אם אתם, או העובדים בעסק, מתקשים ביישום ההוראות, בקשו מהיועץ לסייע לכם בהסברה או בדרכים חדשות אשר יהפכו את היישום של ההוראות הללו להרבה יותר נוח והרבה יותר פשוט. זכרו כי התמודדות עם שינויים היא לא פשוטה, וגם אם לכם זה קצת יותר קל כי אתם יודעים שבזכות זה תגיע לעסק הצלחה, לעובדים זה יכול להיות מורכב יותר ולכן חשוב להיות איתם עדינים.

המאמר מוגש באדיבות ישראל טאייב – יועץ עסקי לעסקים גדולים וקטנים
הוסף תגובה
שם השולח
תוכן ההודעה