הוסף למועדפים|
 
תכנים|שו"ת ברשת|מוצרים 
 
 
התחברות-שלום אורח
 
 
  
 
כל המרבה הרי זה משובח
 
עוד ממערכת שורש
מה אוכל ארנבון ננסי – מידע והמלצות
הפקדת צוואה ברשם הירושות
לוח מגנטי מחיק לילדים, מפתח וכיף
ללמוד קורסי יישומי מחשב ואינטרנט
הפחתת ארנונה
מטבחי יוקרה
חדש ומלהיב- ספר מחקרי חדש על שילה
מהו ייעוץ עסקי?
ליצן ליום הולדת- חגיגה שלא נגמרת
איתן ישראל ג'רסי מגלה את הקסם בירושלים
 
עוד בנושא כללי
מה אוכל ארנבון ננסי – מידע והמלצות
ליצן ליום הולדת- חגיגה שלא נגמרת
משלוחי פרחים בתל אביב
כך תשפרו את חווית הצפייה שלכם בטלוויזיה
משמורת ילדים בגירושין
אנרגיה מתחדשת- טרנד חולף או מגמה קיימת?
ציורים למכירה באינטרנט
הגורמים שמשפיעים על ההתפתחות המוקדמת של הילד
תסרוקות ליום יום- קל, פשוט ונוח
חמש סיבות ללמוד רפואה באיטליה
 
 
כל המרבה הרי זה משובח

מערכת שורש  יא שבט, תשעז  2/7/2017

כל המרבה הרי זה משובח - להגדיל את ההסתברות לזכייה על ידי שליחת מספר טפסים
.......................

רבות מדברים על כך, שמילוי טפסי לוטו מאפשר לאנשים לחלום - או אפילו לפעול, כדי לזכות בפרס שישחרר אותם מנטל הדאגה הכלכלית, ויהפוך אותם לעשירים. זה נכון - מילוי טפסי לוטו מאפשר לנו לזכות במיליוני שקלים - בסיכויים נמוכים. מהם הסיכויים באמת, לזכות בפרס הראשון בלוטו, למה השאלה הזו היא לא רלוונטית, ואולי אפילו חשוב להמשיך ולמלא טפסי לוטו שבועיים - ומה אפשר לעשות על מנת לשחק חכם יותר? על כך ועוד - לפניכם.

מהם באמת הסיכויים לזכות בלוטו?
ישנן מספר דרכים לזכות בלוטו בגובה משתנה של פרסים. בהגרלת הלוטו עולים האופן אקראי שישה מספרים (מתוך 37 אפשריים) ועוד מספר אחד (המספר החזק - מתוך שבעה אפשריים). בשליחת טבלה בודדת של לוטו הממלא מנחש מה יהיו המספרים שייבחרו. הסיכוי לפגוע בכל שבעת המספרים (כולל המספר החזק) - הוא אחד ל - 16,000,000. הסיכוי לנחש שישה מספרים - לא כולל המספר החזק, הוא אחד ל - 2.3 מליון (כמובן, הסיכוי משתנה לפי מספר הטפסים שנשלחו בכל הגרלה, וזהו הסיכוי הממוצע).

על פי הסטטיסטיקה, הרי לא יעלה על העת שאדם אחד יזכה בפרס הגדול יותר מפעם אחת - וביחד עם זאת - זה קרה יותר מפעם אחת. בשנת 2013 זכה זוכה יחיד במעל 27 מיליוני שקלים, לאחר שזכה באותה הגרלה בפרס הראשון, השני, השלישי וגם הרביעי. מנצח את הסטטיסטיקות? כמעט בכל שבוע אנשים זוכים בפרסים גדולים וקטנים בהגרלת הלוטו, ועבורם - הבלתי ייאמן קרה. מה אפשר לעשות, על מנת לשפר את הסיכויים, שגם אנחנו נהיה בין המאושרים שיקבלו את שיחת הטלפון המיוחלת?

הבחירות שעוזרות לנצח את הסטטיסטיקה
חשוב להבין בעניין מילוי טפסי הלוטו - המספרים נבחרים אקראית, לכן אין דבר כזה "ניחוש מושכל". הנה, זה לא מזמן המספרים שנבחרו בהגרלת הלוטו היו עוקבים - מ 33 ועד 37. איש לא ניחש שהמספרים שייבחרו יהיו עוקבים (כי הרי מה הסיכויים לכזה רצף?) וכך - איש לא גרף את סכומי הזכייה בפרס הראשון.

אם כן, בחירת המספרים היא אקראית במשרדי החברה - וכנראה שתישאר אקראית גם אצל ממלאי הלוטו. מה שאפשר לעשות על מנת לשחק חכם הוא, כמובן, למלא יותר טבלאות. ככל שתמלאו מספר רב יותר של טפסים בכל הגרלה, יעלו סיכויי הזכייה שלכם.

מילוי טפסים קבוצתי - הגדלת הסיכוי לזכות מבלי להגדיל את המחיר
כיום, חברות מתמחות מאפשרות שירות של שליחת טפסי לוטו קבוצתית. שירות זה מעניק המון יתרונות, ביניהם מילוי קבוצתי של מספר רב של טבלאות; מילוי חכם של מספרים לאחר עיבוד סטטיסטי של הסיכויים ובשיתוף אנליסטים וסטטיסטים מומחים; ואפילו ניתוח הנתונים של טפסים קודמים ולימוד ממוחשב של צירופי מספרים מתוך זכיות קודמות. עוד יתרונות לשליחה קבוצתית של טפסי הלוטו, הם למשל טיפול בהגשה קבועה של טפסים, חיסכון בזמן, והעברת סכומי הזכייה ישירות לחשבון הבנק בצורה נוחה.

אל תוותרו על החלום!
אנחנו, הישראלים, ממלאים טפסי לוטו מאז שנת 1968, ממלאים וחולמים לזכות במיליוני שקלים. בשנת 2016 חילק מפעל הפיס פרסים כספיים בסכום מצטבר של מעל 758,000,000 שקלים. בכל שבוע מקבלים משתתפים את השיחה המיוחלת, בה מיידעים אותם על זכייה. כל ממלא לוטו, מאמין שגם הוא יכול להיות הזוכה הגדול. זה יכול להיות, ואנחנו מאחלים לכם המון בהצלחה!
 

לא רוצה שאראלה תתקשר אלי

מה הסיכוי שלך לזכות בלוטו?

הפיסוק הנכון בתפילה- הערות
 


הוסף תגובה
הדפס
המלץ לחבר
שמור
+
-
גודל אות
תגיות-
הוסף תגובה-
שם מלא:
כותרת:
תוכן:
סגור


 
תגובות
 
 
 
תכנים
מגזין
כתבות
ערוצים
מאמרים
דעות
שירותים
המרת תאריך עברי ללועזי
מילון עברי/ אנגלי
ייעוץ ובניית אתרים
תיבת דואר שורש
הנצחות וברכות
כיף
סאטירה
משחקי פלאש
כרטיסי ברכה ממוחשבים
עוד בשורש
אמירת קדיש לע"נ
למורים, בעין חינוכית
סדנאות למורים בנושאי אמונה
שותפים לדרך
השתלת שיניים בהרדמה מלאה
אמירת משניות לעילוי נשמת
קורס פסיכומטרי
הובלה בישראל
מרכז האשראי לעסקים
פסוקים ומשניות לפי השם
חנות ספרי יהדות
קשר
צור קשר
אי מייל ישיר