הוסף למועדפים|
 
תכנים|שו"ת ברשת|מוצרים 
 
 
התחברות-שלום אורח
 
 
  
 
 
עוד מאנונימי/ מהגולשים
מקבץ עובדות מטורפות שלא הכרתם
עוד בדיחות סמס
בדיחות סמס
מקבץ בדיחות חדש
אוכל בחגים היהודיים
עוד כמה בדיחות ווטס אפ
בדיחות וואטסאפ
בדיחותמונות תימניות
בדיחותמונות חרדיות
בדיחותמונות גברים-נשים
 
עוד בנושא קריאה ובדיחות
מקבץ בדיחות יהודיות מסמס, ווטס אפ וכל השאר...
מקבץ עובדות מטורפות שלא הכרתם
עוד בדיחות סמס
בדיחות סמס
מקבץ בדיחות חדש
אוכל בחגים היהודיים
עוד כמה בדיחות ווטס אפ
בדיחות וואטסאפ
בדיחותמונות תימניות
בדיחותמונות חרדיות
 
 
דיווח מתערוכת ההי טק לאפליקציות יהודיות

אנונימי/ מהגולשים  ט אדר ב, תשעד  3/11/2014

מערכת שורש סוקרת עבורכם את החידושים האחרונים מתערוכת האפליקציות היהודיות הייחודית. שימושים שלא הכרתם
.......................

דיווח מתערוכת ההי טק לאפליקציות יהודיות

כתבנו לענייני טכנולוגיה ביקר לאחרונה בתערוכת expo לטכנולוגיה עילית שנערכה בעמק הסיליקון של העיר בית"ר עילית (שימו לב למשחק המילים, "עילית עילית", מדהים). וראה שם מגוון של אפליקציות חדשות ומקוריות לסמראטפון שיוכלו לשמש אנשים שומרי תורה ומצוות. מיותר לציין שכל אחת מהאפליקציות הללו גייסה כבר את ההון הראשוני והיא כרגע בתהליכי פיתוח אחרונים. אז מה ראינו שם בתערוכה?

חברת הענן "ענן שמיים" הציגה בתערוכה את אפליקציית ברוך תהיה- המשתמש סורק את המאכל ומקבל מייד תגובה: מה לברך. האם יש בזה שיעור. האם צריך ליטול ידיים וכו' אנשי השיווק של החברה הסבירו לכתבנו שעיקר

המטרה של הכלי החדש הוא לחסוך את הויכוחים בעניין.

חברת הפיתוח המתקדם "youAskIt", הציגה את "הרב נח"- אפליקציה ייחודית לטובת החפיפניקים שבינינו. אתה כותב היתר והוא אומר לך איזה רב אומר את זה. מנהל הפיתוח של החברה סיפר למערכת שבמפתיע עלה גם צורך הפוך, כך שהחברה מציעה היום לאדוקים אפליקציה הפוכה: התגלתה חומרה חדשה - עדכון חם של כל החומרות החמות ביותר ישירות מכולל חזון אי"ש (ידעתם שיש דעה שמחצית השקל יוצא השנה 1276 יורו?).

אפליקציית בשמחה תמיד הגיעה מבית התוכנה של חסידות ברסלב, שרוב המפתחים שלו הם אוקראינים (בעיקר מאיזור אומן) העובדים באאוט סורסינג עבור החברה. אתה מעלה לתוכנה תמונה של מישהו- כועס, ישנוני, עצבני, ומקבל אותה חזרה בעיצוב ייחודי - שמח וצוחק (הגרסה בתשלום נותנת את האופציה להוסיף כיפה של נ-נח-נחמ על הראש...)

ראינו בתערוכה גם פיתוחים נפלאים בתחום עיבוד התמונה הממוחשב, כמו אפליקציית הקץ לתולעים- לטובת עקרות הבית שמשקיעות זמן יקר בברירת אורז – אתה סורק את האורז כמו שסורקים ברקוד ומקבל מיד הודעה אם יש בשקית תולעת סוררת או בעלי כנפיים (עם כנפיים זה יותר מלקות).

בעוד ש את האפליקציה של תפילון כולם מכירים (ואף משתמשים בה ככלי עוצמתי להחזקת סמארטפון בזמן התפילה, כאילו אתה מתפלל ובפועל עונה למיילים...), ראינו בתערוכה גרסה חדשנית שלה בשם "שומע תפילה". האפליקציה 'מתלבשת' על האפליקציה של הסידור והמצלמה הקדמית מצלמת את המשתמש כשהוא מתפלל. אם פתאום מתחיל ריחוף או חלום, היא מזהה את המצב בעזרת כלי קינטי מיוחד והטלפון מתחיל לרטוט. כשזה קורה פעם שלישית באותו שמונה עשרה הוא מתחיל כבר להשמיע קולות, וזה בהחלט לא נעים...

לסיום סקרנו בתערוכה את אפליקציית שמירת הלשון– שדרוג לתוכנות האנטיוירוס. החפץ חיים היה חותם בשמחה על האפליקציה הזו... מרגע שהתקנת אותה היא מגנה עליך מלשון הרע. ברגע שתוך כדי שיחת טלפון סתמית יושמע בטלפון שלך משפט כמו "לא תאמיני מה שמעתי על ציפי" או "שמע קטע קורע עם שמוליק" הטלפון מתחיל לרטוט, המלל פשוט לא יועבר לצד השני, ובמקומו יישמע הניגון "מי האיש...".

 

ספר חדש וייחודי על יחסי חרדים- חילונים

היחס ללימוד תורה במגזר הדתי לאומי

האם יש משמעות לסקר של ארגון בית הלל?
 


הוסף תגובה
הדפס
המלץ לחבר
שמור
+
-
גודל אות
תגיות-
הוסף תגובה-
שם מלא:
כותרת:
תוכן:
סגור


 
תגובות
 
 
 
תכנים
מגזין
כתבות
ערוצים
מאמרים
דעות
שירותים
המרת תאריך עברי ללועזי
מילון עברי/ אנגלי
ייעוץ ובניית אתרים
תיבת דואר שורש
הנצחות וברכות
כיף
סאטירה
משחקי פלאש
כרטיסי ברכה ממוחשבים
עוד בשורש
אמירת קדיש לע"נ
למורים, בעין חינוכית
סדנאות למורים בנושאי אמונה
שותפים לדרך
אמירת משניות לעילוי נשמת
אמירת תהילים לעילוי נשמת
הובלות דירה
מרכז האשראי לעסקים
פסוקים ומשניות לפי השם
חנות ספרי יהדות
קשר
צור קשר
אי מייל ישיר