עיצוב ובניית אתרים שורש בנתה אתרי תוכן רבים כפרוייקטים עצמאיים ומתוך כך צברה ניסיון רב בהבנת אלפי משתמשים, צרכיהם ודרישותיהם. לשורש מומחיות מיוחדת בהטמעות עיצוב (css) לאתרי האינטרנט ובהתאמות לניידים (עיצוב רספונסיבי) עם דגש על פונקציונליות וחוויית משתמש, והיא בעלת ניסיון רב בבניית אתרים והתאמתם לצורכי הלקוח מכל הבחינות.
css3, HTML, XHTML עולם האינטרנט מעצם טבעו - דינאמי ומתחדש. פונקציות ואנימציות שדרשו בעבר תיכנות מסובך וארוך הפכו, בשנים האחרונות, לקלים וקצרים יותר. עובדה שמביאה את היופי של התנועה לקהל הרחב ולמשתמש היומיומי. HTML5 הוא שלב נוסף במהפכה בשל יכולותיו המדהימות. ע"י שימוש בקודים שנועדו מראש לתכנות על ידי צד לקוח, חוסכים עיבוד צד שרת, זמן תגובה ומשאבים יקרים. מאידך, הוא מציב אתגר גדול של תאימות דפדפנים, התאמות למוביילים, טלויזיות חכמות ועוד... לשורש ידע רב בהתאמה למסכים בגדלים שונים (responsive design) ושימוש ב אנימציית css3 ו-js כדי להעצים את חוויית המשתמש.
ייעוץ מקצועי בעידן הטכנולוגי של היום, רבים מאיתנו מעוניינים להקים אתר אינטרנט.
אתר תוכן, אתר ייצוגי שישמש כחלון ראווה ציבורי, אתר לגיוס כספים ומכירות, אתר להפצת תורה ועוד ועוד...
אולם, פעמים רבות חוסר הידע והניסיון לעומת מגוון הפתרונות המוצעים בשוק - משאירים בלבול ושפע שאלות.
קשה לדעת מה נכון יותר:
1) דומיין ישראלי או דומיין בינלאומי?
2) אחסון בארץ או בחו"ל? אולי בכלל לרכוש שרת?
3) איזה סוג של שרת, UNIX אם WINDOWS?
4) איזה סוג של SQL?
5) האם יש סיכוי לגייס תרומות ברשת האינטרנט?
6) כמה גולשים זה הרבה?
7) מהם הבדלי המחירים בין אתר דינמי לסטטי (ומה זה אתר דינמי)?
8) האם להעסיק גרפיקאית, או שהמתכנת יעשה את העבודה?
9) האם 1000$ זה הרבה או קצת לצורך הקמת אתר?
ואולי בכלל עדיף לנו מיניסייט? אולי אתר מערכת ניהול תוכן? דף פייסבוק? ועוד... ועוד...
כסף רב יכול להתבזבז בניהול והבנה לא נכונים...

אנו בשורש מציעים את כל הידע שלנו, לרשותכם!!!
אנו מעניקים שירותים בכל התחומים הקשורים לאינטרנט: תיכנות, עיצוב, שיווק ופרסום וכן ייעוץ בנושאי עלויות, אבטחה, שיטות איחסון והיכרות עם גולשים. יש לנו ניסיון רב עם נקודת הראיה הדתית (מה "עובר מסך" באינטרנט).
כמפעילים של אתר שורש, הכולל מגוון של שירותים, אנו מכירים את השוק, את יכולת המימון, את המחירים, הספקים ועוד... בייעוץ של שורש ניתן לחסוך אלפי שקלים על בניית אתר.
מלקוחותינו הקמת אתר שורש, גולשים לתוכן שומר מסך, כלי לפיקוח גלישה למחשבים וטלפונים חכמים. שורש ספרים כלי להפיכת כל ספר לספר אלקטרוני. תחזוקה שוטפת של אתרי חברת באייר בישראל. תחזוקה שוטפת של אקו טיולי שטח בניית ותכנות אתר שטריימל, אתר מודעות לציבור החרדי בניית אתרי ניהול פנימיים למוסדות מגדל אור במגדל העמק וכן לאתרי מרכז המדרשות ומוסיפים כל הזמן...
צור קשר צרו איתנו בקשר בדרכים הבאות-
בטלפון: 1599-55-99-59
במייל: admin@shoresh.org.il
או דרך הצור קשר
פיתוח בדוט נט (vb.net) שורש טכנולוגיות, תכנות ופיתוח תוכנה מותאם אישית. שורש היא חברה קומפקטית של מתכנתי דוט.נט שיושבת בצפת. לחברה ניסיון רב שנים בעבודה על דוט.נט וברשותה פתרונות מיוחדים למגוון הדרישות הקיימות בשוק: פתרון קל ונח לאתרי תדמית, אתרי ניהול, אתרי ניהול נתונים, מסדי נתונים, ניהול לקוחות, חנויות ועוד...

התמחות בהכרת ובחינת אתרים קיימים שצריכים שדרוג ופיתוח. התמחות מיוחדת באג'קס (Ajax)
תכנות "כבד" לשורש ידע מקיף ורב שנים בתכנות. שפות הקשורות לדוט.נט - ויזואל בייסיק, c# ג'אווה ועוד. אנחנו מתמחים ביצירת קשר לבסיסי נתונים, עבודה עם ביג דטה, התחברות לבסיסי נתונים (עם דגש על sql server), תיקון טעויות תכנות נסתרות, סתימת חורי אבטחה ועבודה מול ממשקים שונים. פרוטוקולים, פורטים ועוד. ידע רחב גם בהתחברות לכלי מיקרוסופט שונים- תכנות אופיס, ממשקי אקסל וכדומה, דרך הדוט נט.
תחזוקת אתרים כל מי שבנה או יזם אתר אינטרנט גדול הפונה לציבור רחב יודע שפעמים רבות קל יותר לבנות את האתר, להשקיע במבנה ובעיצוב שלו, מאשר לתחזק אותו לאורך זמן.
תחזוקת אתר מתחלקת לשניים- מצד אחד תחזוקה טכנית: באגים, שיפורים, תיקונים וכדומה. ומצד שני תחזוקת התוכן. יותר קל, לבנות פורום, מאשר לתחזק אותו על בסיס יומיומי ולדאוג שהוא יעודכן באופן שוטף.
גם גופים גדולים וחזקים כלכלית מוצאים פעמים רבות שהתחזוקה הבלתי נגמרת של האתר יכולה לשבש תהליכי עבודה ולהיות משימה לא קלה.
שורש מציעה פתרון לבעיה - תחזוקת אתר טכנית (תקלות תיכנותיות, פריצות, הוספת פיצ'רים תיכנותיים, עיצוב מחודש ועוד) ותחזוקה תוכנית (תחזוקת התוכן) שתתבצע באופן פשוט: אתם רק צריכים לשלוח לנו מייל עם התוכן שאתם רוצים, ואנחנו אחראים להעלות אותו לאתר ולהתאים אותו לדרישות.
בניית ותכנות אפליקציות אנחנו מציעים בניית ותכנות אפליקציות בשתי פלטפורמות- האחת: תכנות בג'אווה (Eclipse) עבור אנדרואיד. עם ידע רחב בתחומים הנדרשים, כולל יציאות לאינטרנט, עיצוב אנדרואיד, ג'אווה מתקדמת, התאמה למכשירים, יצירת וניהול בסיסי נתונים, התאמות מסך וכדומה. השניה: תכנות בכלי החדש- Xamarin, כלי לפיתוח בדוט.נט עבור Cross platform, תכנות אחד המתאים למכשירים שונים- אנדרואיד, אייפון, ווינדוס פון ואפילו מק. אנחנו מבין החברות היחידות בארץ המפתחות ב- Xamarin ומהראשונים שניסו את הטכנולוגיה בארץ באופן מעשי.
בדיקות תוכנה שורש נותנת גם שירותי בדיקות תוכנה שכוללים: בחינת יכולות האתר שלכם, איכות הקוד ואופן כתיבתו, האם הוא מוגן מפריצות, האם יש מה לשפר בתחום חווית המשתמש ועוד .