אמירת קדיש לעילוי נשמת יקירך!
פרטי אבטחה פרטי המוצר

רבים מאיתנו צריכים לומר קדיש מידי יום, שלוש פעמים ביום לעילוי נשמת קרוב משפחה, אולם לא תמיד זה קל!! לעיתים קרובות זמני התפילות לא מסתדרים, או שסוג העבודה שלנו הוא כזה שקשה מאוד להתחייב...

מה הרעיון?

למקרים כאלה- יש להלכה פתרון!! אומר קדיש בתשלום. יש חשיבות לכך שהבן או הבת ישלמו למישהו שיאמר תשלום במקומו והדבר מקובל הלכתית מאות שנים. הסיבה היא שהבן, על ידי הוצאת הממון, "קונה" את אמירת הקדיש ומעלה את נשמת האב.
וכך כתב המגן אברהם:שאם הבן רוצה להעמיד אחר במקומו לומר קדיש היכא שהבן יש לו אונס שאינו יכול לומר קדיש הוא בעצמו טוב להעמיד אדם בשכר מלומר אחר קדיש בחנם נמצא לפ"ז יש תועלת לנפטר בקדיש שאומר אדם בשכר ואולי כי ע"י השכר שנותן הבן חשיב כאילו הוא עצמו אומר הקדיש.

איך זה עובד?

אנחנו מתחייבים שתלמיד חכם יאמר מידי יום, קדיש לעילוי נשמת יקירך. תמורת 200 ש"ח לחודש. כל העניין בפיקוח תלמידי חכמים. ניתן גם לשכור מישהו שיאמר קדיש רק לעילוי נשמת יקירך, אנא פנו למייל לפרטים.

מקורות הלכתיים-

נצטט רק מאמר אחד מיני רבים על חשיבות העניין (שו"ת יביע אומר חלק ח - יו"ד סימן לז):
שהרי זה קיבל ממון מן האשה הנפטרת שיאמר קדיש שלם לעלוי נשמתה, ונתחייב על זה... שלעולם הוא אומר קדיש שלם הן בעבור האשה, והן בעבור אביו, והתועלת לעילוי נשמתם היא בשלמות לשניהם.

איך עושים את זה?

אנא מלאו את שם המונצח בסעיף "כתובת". כמו כן אנא מלאו בסעיף "תשלומים" את מספר החודשים הרצוי, המחיר הוא 200 ש"ח לחודש, לפי מספר החודשים שתציינו ב"תשלומים".

פרטי הרכישה:
מספר כרטיס אשראיתאריך כ.א:בתשלומיםמספר יחידותשם ומשפחה:טלפון:למטבע אחר מלבד שקלים מלאו סוג->פרטי המוצר:שם מוצר:מחיר:דמי משלוח:מקס' תשלומים:סה"כ:הערות:נא לבחור ב"תשלומים" מספר חודשים!
ת"ז
אמירת קדיש012200200שם ספק:טל' ספק:שורש0504009200כתובת לחש':כתובת:דואר אלקטרוני אם אין ברשותכם אי מייל- השאירו ריק