close
חזור
תכנים
שו"ת ברשת
מוצרים
תיבות דואר
הרשמה/ התחברות

הצעה לנאום אלטרנטיבי

שאול שיףיט סיוון, תשסט11/06/2009

ערב הנאום בבר אילן, וביום שבו החל מסע הצלב האכזרי השני (כ סיוון), מציע העיתונאי שאול שיף נאום חילופי לראש ממשלת ישראל. נאום מראה ולא נאום כניעה...

למר נתן אשל בלשכת ראש הממשלה, הצעה לנאום אלטרנטיבי לראש הממשלה.

אני מציע שראש הממשלה שכולנו אוהבים אותו באמת [ואיני מתייחס לעתונאים והפוליטיקאים יוצאי הקהילות ובתי המדרש שקדו קידות עמוקות לסטאלין וכל מה שנגעו בו עד כה, כשל! כולל התנועה הקיבוצית] ישליך את הנאום שהוא קרוב לוודאי כבר הכין והוא עובר עתה שיפוצים אחרונים.
הגיעה השעה שראש הממשלה ייצג את היהודי הגאה, את "גאון יעקב" ולא להתרפס בפני נשיא ארה"ב שלא ברור עד לרגע זה איזה שליחות הוא ממלא. של "מוחמד" או של הנצרות הקיצונית המעוניינת בחיסולה של ישראל, כדי ש"אותו האיש" ייתגלה והנצרות תבנה את בית המקדש השלישי על הר הבית וחורבותיה של ישראל. [רק מי שמאמין ביש"ו ישרוד...] ולא חסרות אסמכתאות בעניין זה.

הנה ראשי פרקים:
ששה מיליון זוגות עיניים צופות בי כל הזמן, עיניהם של היהודים המושמדים שהיו לפיח הכיבשנים. ששה מיליונים ילידי העת החדשה, המשכילה והמודרנית. ועמן ומעליהן עוד עשרות מיליוני מבטים של יהודים טף ונשים, זקנים עם נערים שנעקדו ונשחטו, שהוגלו ונבזזו והומתו בכל מיני מיתות משונות ואכזריות ששום בית משפט בעולם לא נתבקש אי-פעם לעסוק בסוג של זוועה כזאת. תשאלו את האוקראינים ואת רושמי ההיסטוריה של הקוזקים, את הפולנים ואת כל השותפים למסעי הצלב האיומים ונותני הגושפנקות לגירושים המוניים של יהודים חפים מפשע. לא הייתי מזכיר את כל זה כאן, אלמלא האיום הממשי בהשמדתה של שארית הפליטה, שהתכנסה כאן בארץ ישראל, שריר וקיים ונוכח, והעולם מגיב כלפיו בסחבת איומה, כאילו רומז לנבלים באיראן- השלימו המלאכה מה שהיטלר ימח שמו וזכרו לא הספיק להשלים, למרות הגיבוי השקט והמצמית של הרוב המכריע של העולם המערבי.
הנה מופיעה שרת החוץ של ארה"ב שנחשבה כידידה של מדינת ישראל ואומרת בפומבי כי "אם איראן תפגע בישראל" אז תבוא תגובה או איזה ניסוח בדומה לזה. כלומר עד שאירן לא תשליך פצצה אטומית על ישראל אז לא תבוא תגובה? הנחש האירני לא יחוסל? עד היכן הוא גבול הציניות כלפי בני אומה שאיבדה מיליונים רבים רבים של חפים מפשע רק בגלל שהם כונו יהודים? היינו עובדי אדמה, אנשי עמל ויזע אז מצאו סיבה כלשהי, או שלא היו זקוקים כלל לסיבה, להרחיק אותנו ממנה. היינו עניים אז אמרו שאנחנו מסריחים ומפיצי מגפות. היינו עשירים אז טענו שאנחנו מוצצים את לשד האומה. היינו מעמד בינוני אז טענו כלפינו שאנחנו משתלטים על מוקדי הכוח, ועד למסמך המביש המופץ עד היום ברבבות עותקים הגיעו: הפרוטוקולים של זקני ציון. ביקשנו להיבדל מן הגויים בלבוש ובתרבות ואז רדפו אותנו והיכו בנו על שאנחנו מתבדלים. ואז קמה אסכולה שהציעה להיטמע : "היה יהודי בביתך ואדם בצאתך" ואז שאלו אותנו: מה? אתם רוצים להידמות לנו? והוכינו כפליים. אדוני הנשיא של הגדולה בדמוקרטיות: תבדוק ותמצא כי היהודים הם הם שעמדו ועומדים בארה"ב בראש קרנות הסיוע לאוכלוסיות המכונות חלשות. אבל כשפרצו המהומות בארה"ב, איזה חנויות היו ראשונות לביזה והרס? תבדוק את הנתונים אדוני הנשיא ולא תופתע... בשום מספר לא זכה הגורל היהודי.

באנו לכאן לארץ ישראל כי מכאן, מביתנו, יצאנו. מכאן גורשנו לא פעם אחת. לא היה לנו בית אחר אחרי מה שאירופה עוללה לנו ואמריקה סירבה לעצור בעדה. לא יאומן: אפילו את קברי המתים הם מנתצים והיו שלקחו את המצבות מקברים של ישני- עולם בהר הזיתים וריצפו בהם את הכבישים ובתיהם. מה עשו להם המתים ומה עושים היום המתים לאלה שמחללים את קיברם. תודה לאל שאין תופסים היום יהודים כדי לעשות סבון משומן בשרם כמו שעשו הנאצים.
הסכמנו לכל הפשרות האפשריות והערבים דחו אותן. הפי.אל. או. ומצעו קם עוד לפני מלחמת ששת הימים והפדאינים היו לפני שמי שהוא חלם לבוא בטענות על בנייה ב"שטחים", ואחרי שנסוגונו מעזה באורח חד צדדי בניצוחו של אריאל שרון לא חממות חדשות נשתלו שם אלא הרג הרס וחורבן ופגיעה חסרת תקדים באזרחים חפים מפשע. משקמנו להתגונן, פשוט להתגונן, לא איחר הגינוי לבוא. יכול להיות שאני אאבד את כיסאי על אמירת האמת היוקדת בי, והיא, שלא תהיה שום נסיגה, שום מו"מ, עד שלא יוסר האיום האירני מעל ראשה של מדינת ישראל. איך אמר מנחם בגין ז"ל אם תיפסק התמיכה האמריקנית, אני אלך מעיר לעיר ומכפר לכפר ואשכנע את התושבים לוותר על החמאה שעל הלחם... אני בנימין נתניהו לא אתן יד לדחוק אותנו לגבולות אושוויץ כדי להקל על החיזבאללה, החמאס ואיראן את מלאכת השמדתנו. אנחנו בעד שלום אמת ואנו נכונים לויתורים כבדים, אבל לא בנסיבות שבהן האפשרות שבן לילה יסולק אבו-מאזן והחמאס יעשה כרצונו בשטחי יהודה ושומרון וחבל עזה, זו לא אפשרות דימיונית. והרי כל העולם יודע מה משקלו של אבו מאזן ברחוב הפלשתיני המיליטנטי והאכזרי.
אני קורא לאומות העולם לעשות מיד וקודם כל צדק עם העם היהודי שכל כך נרדף והוכה לפני שבאים לבקש מאתנו להכניס עצמנו שוב לסכנות נוראות בתמורה לשלום עם מדינות שהדמוקרטיה אינה נר לרגליהן. יוסר איום הגרעין מעל ראשנו לפני כל מעשה אחר. אין מה לדבר על ויתורים בעוד החרב מתנופפת מעל צווארנו וכל כך קרובה לביתנו, ובגלוי מצהירים שמבקשים להשמידנו ומכינים את הכלים לכך.

נתקה יקירי. אם נתניהו אומר דברים ברוח זו, כל העולם היהודי יתייצב מאחוריו ואובאמה יצטרך לתת הרבה הסברים לסנט ולקונגרס למה הוא לא דופק את איראן. שלך שאול שיף רעננה.
הוסף תגובה
שם השולח
תוכן ההודעה